GELION - privátní stránka

STAHOVÁNÍ SOUBORŮ A GRAFIKY

Jako uživatel GNU software jsem se snažil taky přispět do společné kasy. Bohužel nemám takové nadání ani čas vytvořit něco pořádného tak nabízím alespoň nějaké drobky. Budu rád, když se Vám něco bude hodit.

Pokud není uvedeno jinak, můžete všechny věci přímo stažené z této stránky používat a modifikovat bez omezení.

zpět nahoru

IKONY A GRAFIKA

Ikony ximian

Trochu jsem si pohrál s vektorovým programem SODIPODI a za chvilku vytvořil ikony ve stylu Ximian pro můj milovaný RedHat. Pokud máte zájem stahujte > zde Soubor je ve formátu SVG.

GNURobbo

Náhled na hru GNURobbo

Pokud máte rádi jednoduché logické hry typu GNURobbo jako já ale nelíbila se vám strohá grafika, kterou tuto hra má můžete si stáhnou tu co jsem si pro ni vytvořil já > zde. Po rozbalení archivu zkopírujte (jako root) dva soubory do adresáře, kde má GNURobbo uloženy své ikony. U mne to bylo v /usr/share/gnurobbo/pixmap. Samotnou hru najdete na portálu > www.linuxsoftware.cz.

Escape

Celkový náhled na hru ESCAPE

Tak i pro tuto hru jsem si po nějaké době vytvořil vlastní prostředí ve stylu "Robo myši" a pokud máte zájem můžete tuto kreaci stáhnout na této > adrese. Po rozbalení archivu zkopírujte (jako root) dva soubory do adresáře, kde má Escape uloženy své ikony. U mne to bylo v /usr/local/games/esape. Samotnou hru najdete na portálu > www.linuxsoftware.cz.

zpět nahoru

XINE

Celkový náhled na skin XINE

Už dlouho jsem měl chuť si udělat vlastní skin pro můj oblíbený přehrávač XINE. Teď jsem se k tomu konečně dostal a na výsledek se můžete podívat zde Motiv jsem nazval BLUTON a pokud se Vám zalíbí můžete si ho stáhnou z této > adresy. Je to ale velmi ranná verze 0.1 a nevylučuji, že se vyskytnou nějaké chyby. Pokud na nějaké narazíte budu rád, když mi dáte vědět.

Celkový náhled na skin XINE

A tady je ještě varianta v poněkud jiném barevném provedení. Zove se PHARAO a celkový náhled se nachází zde. V případě, že se motiv zalíbí je ke stažení na této > adrese.